Atributy specifické pro daný obor
| Styl designu | Minimalistický |
| Materiál | Keramický |
| Funkce | Udržitelný |
Další atributy
| Místo původu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Sady nádobí |
| Název značky | leepan |
| Číslo modelu | Prémiová řada |
| Série | Prémiová řada |
| Víčko | Skleněné víko se silikonovým lemem |
| Zacházet s | Bakelitová rukojeť s barvou jemnou na dotek |
| Báze | Dierové indukční dno s vyrytým logem |
| Interiér | Nepřilnavý povrch z bílého mramoru Whitford |
| Vnější | PTFE černý žáruvzdorný povlak |
Balení a dodání
| Prodej jednotek: | Jedna položka |
| Velikost jednoho balení: | Rozměry 55 x 30 x 30 cm |
| Jedna hrubá hmotnost: | 5 000 kg |
| Položka | Nepřilnavá pánev |
| Velikost | 20/22/24/26/28 cm nebo na zakázku |
| Materiál | Hliník |
| Logo | Zvyk |
| Tloušťka | Horní ráfek 4,0 Tělo 2,5 Spodní 3,0 mm |
| Zacházet s | Bakelit soft touch revited, Nerezová ocel s dřevěným soft touch, nebo custom |
| Balení | Barva Sleeve nebo custom |
| OEM/ODM | Vítejte |

Společnost Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. byla založena v roce 2022, což je téměř poslední rok pandemie COVID-19. Dodržujeme původní aspiraci "udělat nepřilnavou pánev".
Leer vyrábí všechny druhy pánví pro naše zákazníky prostřednictvím OEM i ODM po celém světě. Našim zákazníkům také nabízíme příležitost od začátku spolupracovat s našimi inženýry na designu nádobí, které je skutečně přizpůsobené. Veškeré naše kuchyňské a kuchyňské nádobí je navrženo a vyrobeno v našem závodě o rozloze 150 000 čtverečních stop, který se nachází v Cixi City, provincie Zhejiang, Čína.
Jak dlouho vařit špagety: Přímá odpověď Většina sušených špaget zabere 8 až 12 minut vařit ve vroucí osolené vodě, v záv...
Zobrazit víceKrátká odpověď: Jak vyčistit keramické nádobí, aniž byste jej zničili Keramické nádobí by se mělo čistit teplou vodou, několika kap...
Zobrazit víceNejlepší Nepřilnavé nádobí za peníze: naše nejlepší tipy Pokud chcete přímou odpověď: 10dílná sada ...
Zobrazit víceNejlepší Nepřilnavé nádobí Značky právě teď Pokud chcete přímou odpověď: Celooděný, Zwilling a Gree...
Zobrazit více