| Styl designu | KLASICKÝ |
| Typ pánve | Pánve a pánve |
| Materiál | Kov |
| Kovový typ | Hliník |
| Použitelná kamna | Obecné použití pro plynový a indukční sporák |
| Typ víka hrnce | Skleněný kryt |
| Poklice na hrnec | S víkem na hrnec |
| Kapacita | 3-4L |
| Používání | Domů Hotel Restaurace Vaření |
| Barva | Černá barva |
| Tvar | Kulatý tvar |
| Povlak | Nepřilnavý povlak |
| Zacházet s | Jedna rukojeť |
| Prodej jednotek: | Jedna položka |
| Velikost jednoho balení: | Rozměry 18 x 15 x 3,5 cm |
| Jedna hrubá hmotnost: | 5 000 kg |
| Položka | Hodnota |
| Typ | Pánve |
| Použitelná kamna | Obecné použití pro plynový a indukční sporák |
| Typ wok | Nepřilnavý |
| Typ víka hrnce | Bez pokličky |
| Průměr | 20-28 cm |
| Styl designu | Tradiční |
| Typ pánve | Pánve a pánve |
| Kovový typ | Hliník |
| Funkce | Udržitelný |
| Místo původu | Zhejiang, Čína |
| Název značky | |
| Číslo modelu | |
| Název produktu | Pánev |
| Používání | Vaření jídla |
| Styl | Moderní |
| Zacházet s | Bakelit Rukojeť S Dřevěným Stylem |
| Aplikace | Kuchyně |
| Barva | Jako Obrázek |
| Víčko | Žádný |
| Materiál | Tlakově litý hliník |
| Velikost | 20-28 cm |

Společnost Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. byla založena v roce 2022, což je téměř poslední rok pandemie COVID-19. Dodržujeme původní aspiraci "udělat nepřilnavou pánev".
Leer vyrábí všechny druhy pánví pro naše zákazníky prostřednictvím OEM i ODM po celém světě. Našim zákazníkům také nabízíme příležitost od začátku spolupracovat s našimi inženýry na designu nádobí, které je skutečně přizpůsobené. Veškeré naše kuchyňské a kuchyňské nádobí je navrženo a vyrobeno v našem závodě o rozloze 150 000 čtverečních stop, který se nachází v Cixi City, provincie Zhejiang, Čína.
Jak dlouho vařit špagety: Přímá odpověď Většina sušených špaget zabere 8 až 12 minut vařit ve vroucí osolené vodě, v záv...
Zobrazit víceKrátká odpověď: Jak vyčistit keramické nádobí, aniž byste jej zničili Keramické nádobí by se mělo čistit teplou vodou, několika kap...
Zobrazit víceNejlepší Nepřilnavé nádobí za peníze: naše nejlepší tipy Pokud chcete přímou odpověď: 10dílná sada ...
Zobrazit víceNejlepší Nepřilnavé nádobí Značky právě teď Pokud chcete přímou odpověď: Celooděný, Zwilling a Gree...
Zobrazit více