| Styl designu | KLASICKÝ |
| Materiál | Kov |
| Funkce | Udržitelný |
| Místo původu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Sady nádobí |
| Název značky | leerpan |
| Barva | Bílý |
| Logo | Přijměte přizpůsobené logo |
| Typ | Položky kuchyňského náčiní |
| Zacházet s | Rukojeť Soft Touch |
| Typ materiálu | Duševní |
| Styl | Jednoduchý |
| Velikost | 16/18/20/22/24/26/28/30/32 cm |
| Jméno | Sada kuchyňského nádobí |
| Dno | Kolo |
| Povlak | Nepřilnavý povrch na vaření |
| Prodej jednotek: | Jedna položka |
| Velikost jednoho balení: | Rozměry 7,5 x 18 x 5 cm |
| Jedna hrubá hmotnost: | 2 500 kg |
| Položka | Hodnota |
| Styl designu | KLASICKÝ |
| Typ | Sady nádobí |
| Materiál | Kov |
| Funkce | Udržitelný |
| Místo původu | Čína |
| | Zhejiang |
| Barva | Bílý |
| Logo | Přijměte přizpůsobené logo |
| Typ | Položky kuchyňského náčiní |
| Zacházet s | Rukojeť Soft Touch |
| Typ materiálu | Duševní |
| Styl | Jednoduchý |
| Velikost | 16/18/20/22/24/26/28/30/32 cm |
| Jméno | Sada kuchyňského nádobí |
| Dno | Kolo |
| Povlak | Nepřilnavý povrch na vaření |

Společnost Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. byla založena v roce 2022, což je téměř poslední rok pandemie COVID-19. Dodržujeme původní aspiraci "udělat nepřilnavou pánev".
Leer vyrábí všechny druhy pánví pro naše zákazníky prostřednictvím OEM i ODM po celém světě. Našim zákazníkům také nabízíme příležitost od začátku spolupracovat s našimi inženýry na designu nádobí, které je skutečně přizpůsobené. Veškeré naše kuchyňské a kuchyňské nádobí je navrženo a vyrobeno v našem závodě o rozloze 150 000 čtverečních stop, který se nachází v Cixi City, provincie Zhejiang, Čína.
Jak dlouho vařit špagety: Přímá odpověď Většina sušených špaget zabere 8 až 12 minut vařit ve vroucí osolené vodě, v záv...
Zobrazit víceKrátká odpověď: Jak vyčistit keramické nádobí, aniž byste jej zničili Keramické nádobí by se mělo čistit teplou vodou, několika kap...
Zobrazit víceNejlepší Nepřilnavé nádobí za peníze: naše nejlepší tipy Pokud chcete přímou odpověď: 10dílná sada ...
Zobrazit víceNejlepší Nepřilnavé nádobí Značky právě teď Pokud chcete přímou odpověď: Celooděný, Zwilling a Gree...
Zobrazit více