Atributy specifické pro daný obor
| Styl designu | KLASICKÝ |
Další atributy
| Typ pánve | Pánve a pánve |
| Materiál | Kov |
| Kovový typ | Litina |
| Použitelná kamna | Obecné použití pro plynový a indukční sporák |
| Typ víka hrnce | Bez pokličky |
| Poklice na hrnec | S víkem na hrnec |
| Kapacita | 2-3L |
| Barva | Šedá |
| Dno | Ploché dno |
| Tvar | Kulatý tvar |
| Logo | Přizpůsobené Přijatelné |
| Styl designu | Mondern |
| Používání | Domácí vaření |
| Velikost | 20/22/24/26/28 cm |
| Povlak | Nepřilnavý povlak |
Balení a dodání
| Prodej jednotek: | Jedna položka |
| Velikost jednoho balení: | Rozměry 18 x 12,3 x 4,5 cm |
| Jedna hrubá hmotnost: | 2 500 kg |
| Položka | Hodnota |
| Typ pánve | Pánve a pánve |
| Materiál | Kov |
| Kovový typ | Litina |
| Použitelná kamna | Obecné použití pro plynový a indukční sporák |
| Typ víka hrnce | Bez pokličky |
| Poklice na hrnec | S víkem na hrnec |
| Kapacita | 2-3L |
| Styl designu | KLASICKÝ |
| Barva | Šedá |
| Dno | Ploché dno |
| Tvar | Kulatý tvar |
| Logo | Přizpůsobené Přijatelné |
| Styl designu | Mondern |
| Používání | Domácí vaření |
| Velikost | 20/22/24/26/28 cm |
| Povlak | Nepřilnavý povlak |

Společnost Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. byla založena v roce 2022, což je téměř poslední rok pandemie COVID-19. Dodržujeme původní aspiraci "udělat nepřilnavou pánev".
Leer vyrábí všechny druhy pánví pro naše zákazníky prostřednictvím OEM i ODM po celém světě. Našim zákazníkům také nabízíme příležitost od začátku spolupracovat s našimi inženýry na designu nádobí, které je skutečně přizpůsobené. Veškeré naše kuchyňské a kuchyňské nádobí je navrženo a vyrobeno v našem závodě o rozloze 150 000 čtverečních stop, který se nachází v Cixi City, provincie Zhejiang, Čína.
Jak dlouho vařit špagety: Přímá odpověď Většina sušených špaget zabere 8 až 12 minut vařit ve vroucí osolené vodě, v záv...
Zobrazit víceKrátká odpověď: Jak vyčistit keramické nádobí, aniž byste jej zničili Keramické nádobí by se mělo čistit teplou vodou, několika kap...
Zobrazit víceNejlepší Nepřilnavé nádobí za peníze: naše nejlepší tipy Pokud chcete přímou odpověď: 10dílná sada ...
Zobrazit víceNejlepší Nepřilnavé nádobí Značky právě teď Pokud chcete přímou odpověď: Celooděný, Zwilling a Gree...
Zobrazit více